Skip to main content

Naujienos

NAUJA PRAMOGA

Naujus metus pradedame su nauja pramoga – „VR lazeriai“! Laser tag žaidimas nuolat tobulėja ir atranda vis naujas formas. Šiuo metu galėjome organizuoti lazerių žaidimus patalpose ir lauke, su liemenėmis ir be liemenių, o nuo sausio 1d. galime nevaržomai žaisti net virtualioje erdvėje. Virtualus labirintas, kuris gali pasikeisti pagal žaidėjų pageidavimus, žaidimą pakylėja į kitą lygmenį. Kiekvienas žaidimas kitoks – galima kovoti erdvėlaivyje, raganų pilyje, piratų laive, karinėje stovykloje ir pan. Neabejojame, kad naujoji pramoga turės labai didelį gerbėjų ratą. Daugiau informacijos – VR Lazeriai

2023-01

NAUJAS ADRESAS

Šiemet persikraustėme iš Ateities g. 10 į žymiai geresnes patalpas adresu Ateities g. 1F. Dėl draudžiamos veiklos turėjome daug laiko naujoje vietoje gražiai įsirengti ir atsinaujinti. O dėl patalpose esančių nepriekaištingų klimato reguliavimo sistemų (puiki ventiliacija, šildymas, rekuperatoriai, kondicionieriai) tikimės užtikrinti pokarantininių reikalavimų vykdymą ir suteikti kokybišką bei saugią pramogą. Lauksime Jūsų!

2021-04

NAUJI PIEŠINIAI

Dėkingi dailininkui Tautvydui Parapinavičiui. 

 2018-07

LABIRINTE ŠEIMININKAS

Legendinis „Žvaigždžių karų“ blogasis personažas Dartas Veideris apsigyveno Lazerių arenoje. Bauginančios išvaizdos Dartas Veideris aktyviai dalyvauja žaidimuose – triukšmingai auklėja žaidėjus ir „šaudydamas“ į neklaužadas įtakoja žaidimų rezultatus.

Malonesnė naujiena – visos žaidėjų liemenės naujos.

2017-07

PRAMOGOS SVEČIAMS

Šią vasarą neatpažįstamai atnaujinome poilsio zoną. Naujai  įrengtoje scenoje galima organzuoti teminius pasirodymus, koncertus, žiburėlius… Lazerių žaidimuose nedalyvaujantys svečiai galės nemokamai  žaisti interaktyvius žaidimus.

Interaktyvus lazerinis tiras – naujiena Lietuvoje.

2016-07

ŽAIDIMAI MAŽYLIAMS

Šiuo metu žaidimai mažyliams neorganizuojami, žaisti labirinte leidžiama tik nuo 7 metų. Mažiesiems „kovotojams“ nadojama speciali įranga ir kitaip apipavidalintas labirintas. Žaidžiama lengvais, spalvingais ir išmaniais šautuvėliais, be sunkių liemenių, be sudėtingų taisyklių – nėra skaudžių pralaimėjimų, laimi visi. Žaisti leidžiama visur: vestibiulyje, pokylių salėje, papildomai apšviestoje suaugusiųjų labirinto dalyje, su mama ir tėveliu…

2015-07

JAUKESNĖ APLINKA

Iš lankytojų atsiliepimų supratome, kad mūsų stiprioji pusė yra uždarų renginių jauki aplinka. Pas mus niekada kartu nedalyvauja lankytojai iš skirtingų kompanijų, o patalpos pobūviams vienos jaukiausių tarp panašaus pobūdžio pramogų. Tad šį sezoną pasistengėme atsinaujinti būtent ta linkme: atnaujinti baldai, grindų danga, išdekoruotos sienos, svečius pasitinka nauji šviesos efektai.

2014-07

NAUJASIS LABIRINTAS

Kasmetinis vasaros remontas pagaliau baigtas! Šį kartą tikrai nepagailėjome naujovių, o viena svarbiausių – visiškai naujas labirintas.

Praeitais metais didžiausią dėmesį skyrėme žaidimui: tobulinome įrangą, diegėm naujus modulius, žaidimus, o labirintas liko lyg pamirštas. Šią vasarą skyrėme labirintui: aplankėme kelis profesionaliai įrengtus labirintus užsienyje, kur bendravome su instruktoriais, žaidėjais, klubų savininkais, patys žaidėme originalių stilių labirintuose su skirtingomis laser tag įrangomis.

Mums labai džiugu Jums pristatyti naują Lazerių arenos labirintą, kuris buvo suprojektuotas ir įrengtas bendradarbiaujant su garsiausiais Maskvos laser tag klubais.

2013-07