Skip to main content

D.U.K.

Ar tamsiame labirinte galima susižaloti?

Labirintas yra suprojektuotas ir įrengtas taip, kad užtikrintų maksimalų saugumą. Amortizuojančios labirinto sienos (pertvaros) apšviestos specialiomis lempomis, paryškinančiomis kliūčių kontūrus, pavojingi kampai ir briaunos apsaugoti minkštomis dangomis. Prieš kiekvieną žaidimą, žaidėjai instruktuojami. Lazerių arenos darbuotojas, esant reikalui, bet kuriuo žaidimo metu, gali stabdyti žaidimą arba pagelbėti labirinte.

Keliese galima žaisti, ką daryti, jeigu mūsų daug arba nelyginis skaičius?

Optimaliausias žaidėjų skaičius yra 6-12 (dvi komandos po 3-6 žaidėjus). Tokia sudėtimi galima žaisti visus žaidimų scenarijus. Mažesne sudėtimi (viso tik 4-5 žaidėjai) patartina rinktis nekomandinius žaidimų scenarijus.
Jeigu žaidėjų daugiau nei 12, tenka kas 10min. (tiek laiko trunka žaidimas), pasikeisti vietomis. Žaidimo nerekomenduojame kai žaidėjų skaičius viršija 18, nes tada žaidimo eilės tenka laukti ilgiau nei žaisti.
Nevienodas žaidėjų skaičius komandose įtakos rezultatui nedaro. Užtenka vieno “blogo” žaidėjo, kad komanda pralaimėtų bet kokia sudėtimi.

Ar yra vieta, kur galima susėsti prie stalo pavalgyti?

Taip. Yra įrengta tam skirta erdvė su stalais ir kėdėmis.  Renginiai Lazerių arenoje tik uždari – tuo pačiu metu tiek žaidžia, tiek vaišinasi viena kompanija.

Ar galima atsivežti savo vaišių, jeigu norime švęsti gimtadienį?

Žinoma! Koks gimtadienis be vaišių ir užstalės. Galima atsivežti savo vaišes, galima užsisakyti picą telefonu arba atsinešti patiems iš greta esančios picerijos.

Ar galiu į gimtadienį arenoje pasikviesti daugiau nei 12 svečių?

Už vaišių stalo tilps daugiau žmonių, tik žaisti vienu metu gali ne daugiau 12 žaidėjų (tiek yra liemenių/blasterių). Tokiu atveju galima žaisti pakaitomis (kas 10 min.) arba formuoti kelias komandas. Žiūrovai/sirgaliai turi galimybę stebėti žaidimo rezultatus televizoriaus ekrane ir vaišintis. Nenuobodžiausite visi.

Nuo kelių metų galima žaisti?

Įrangos su liemenėmis gamintojas žaidimą rekomenduoja leisti žaisti vaikams nuo ~7 metų ir suaugusiems. Mažesni žaidėjai dažnai bijo tamsos (labirinte tamsu) ir triukšmo, nesupranta žaidimo taisyklių, greitai pavargsta, žaidimas gali baigtis ašaromis. Be to mažyliams nesaugu dėl susidūrimo galimybės, bei jie “gadina” komandinius rezultatus vyresniems

Ar gali gimtadienio šventėje dalyvauti mažas broliukas arba sesutė?

Gali, tik su tėveliais. Mėgstamiausias mažylių užsiėmimas – žaisti su Xbox Kinect.