Skip to main content

Naujasis labirintas

Kasmetinis vasaros remontas pagaliau baigtas! Šį kartą tikrai nepagailėjome naujovių, o viena svarbiausių – visiškai naujas labirintas.

Praeitais metais didžiausią dėmesį skyrėme žaidimui: tobulinome įrangą, diegėm naujus modulius, žaidimus, o labirintas liko lyg pamirštas. Šią vasarą skyrėme labirintui: aplankėme kelis profesionaliai įrengtus labirintus užsienyje, kur bendravome su instruktoriais, žaidėjais, klubų savininkais, patys žaidėme originalių stilių labirintuose su skirtingomis laser tag įrangomis.

Mums labai džiugu Jums pristatyti naują Lazerių arenos labirintą, kuris buvo suprojektuotas ir įrengtas bendradarbiaujant su garsiausiais Maskvos laser tag klubais.

Taigi keletas esminių skirtumų:

– Nuo šiol bazės turi ne vieną, o du įėjimus. Dabartiniame labirinte bazių gynyba tampa žymiai sudėtingesne. Su užduotimi sunkiai susidoroja net 2 bazės gynėjai.

– Atsižvelgiant į žaidėjų priekaištus, kad labirintas nevienodai sudėtingas bazių prieigose, naujajame labirinte į tai atsižvelgta. Dabar chaotiškas labirinto slėptuvių išdėstymas artėjant link bazių darosi identišku tiek mėlynųjų, tiek raudonųjų pusėse.

– Labirinte atsirado aklaviečių (ankščiau nebuvo nė vienos), leidžiančių paįvairinti žaidimą gudrybėmis, nesibaiminant dėl nesaugaus užnugario.

– Nauja, minkšta kiliminė danga sumažina traumų riziką. Pertvaros išdėstytos nukreipiant žaidėjus nuo pavojingų kampų. Žaidėjų prasilenkimo vietose griežtai išlaikyti saugūs atstumai. Pavojingos zonos papildomai pažymėtos ir apšviestos.

– Atnaujinome garso įrangą tam, kad aiškiai būtų girdimi žaidimo įspėjimai (kiek laiko liko žaisti, kuri komanda laimi, kada puolama bazė ir t.t.).

– Dar neapsispręsta dėl veidrodžių įrengimo vietų (reikia praktiškai eksperimentuoti, stebėti, analizuoti…)