Skip to main content

Lazerių žaidimų įranga

 

LASER TAG siūlo nepamirštamas pramogas mažiems ir dideliems! Moderni ir šiuolaikiška lazerių žaidimų įranga sukurta įsimintinam laisvalaikiui lazerių arenoje. Nedidelio svorio liemenės turi reguliuojamus diržus ir prisitaiko prie individualių žaidėjų poreikių. Pažangūs ir saugūs ginklai yra patogiai ir lengvai valdomi, puikiai matomo ir koncentruoto spindulio. Ginklai prisegami reguliuojamu, judesių nevaržančiu diržu prie liemenės. Priklausomai nuo žaidimo scenarijaus ir suformuotų komandų, lazerių žaidimo įranga gali keisti spalvą. Įsimintinas laisvalaikis suaugusiems ir nuotaikingos pramogos vaikams Vilniuje – jūsų geros nuotaikos garantas!

Liemenė:

– Mes naudojame vienas iš patogiausių liemenių rinkoje. Liemenė sukurta taip, kad užsidėję ją, jaustumėtės lyg su striuke. Kiekviena liemenė turi reguliuojamus diržus, todėl puikiai tiks tiek vaikams, tiek suaugusiems.
– Liemenės svoris ~2 kg.
– Liemenėje yra penki LED davikliai į kuriuos reikia šaudyti (ginklas taip pat yra pašaunamas). Keturi priekyje ir vienas didelis nugaroje.
– Liemenės davikliai šviečia pasirinkta komandos spalva.

– Pašovimo metu Jūsų visa liemenė užsidegs ryškia balta spalva, o ginklas vibruos. Liemenei užgesus, duodamas laikas Jums pasislėpti.
– Liemenė gali keisti savo spalvą, priklausomai nuo pasirinkto žaidimo scenarijaus.

Ginklas:

– Ginklas (Blasteris) yra vienas pažangiausių ir saugiausių, šiuo metu naudojamų Laser Tag įrangose. Siekiant išvengti traumų tiesioginio kontakto tarp žaidėjų metu, ginklo ilgis siekia vos 36cm.
– Kiekvieno ginklo gale yra speciali guminė apsauga, kuri apsaugo nuo skausmingo susidūrimo.
– Ryškiai apšviestame ginklo ekrane informacija suprantama ir aiškiai matoma.
– Šios naujos kartos ginkluose nebenaudojamas varginantis mygtukas antrai rankai. Užtenka pridėti delną, kad davikliai užfiksuotų teisingą laikyseną.
– Žalias lazerio (šūvio) spindulys puikiai matomas ir koncentruotas. Net dideliu atstumu, nesunku pataikyti į pasirinktą priešininko liemenės daviklį arba ginklą.
– Siekiant apsaugoti nuo kritimo, ginklas prisisega reguliuojamu, judesių nevaržančiu diržu prie liemenės.
– Ginkle įmontuoti garsiakalbiai įgarsina šūvius, veiksmus arenoje, bei pranešimus, rodomus ginklo ekrane.

liemenė